1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
  3. Netflix 2020: Ağustos Ayında Yayınlanacak İçerikleri Duyurdu

Netflix 2020: Ağustos Ayında Yayınlanacak İçerikleri Duyurdu


Çevrimiçi dizi ve film platformu izleme platformu NetFlix abonelerine Ağustos ayında yayınlanacak olan içeriklerini kısa bir tanıtım videosu ile duyurdu.Ağustos ayında mevcut dizilerin yeni sezonları çıkacak ve bunun yanında yeni filmler,diziler,belgesel yapımlarıda gösterime girecek.

Netflix’e Ağustos 2020 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos)

İskandinavya’daki insanları yok etmesiyle birlikte hayatta kalan sınırlı sayıdaki insanları konu bilim kurgu dizisinin yeni sezonu 3.sezonu ile sevenleriyle 6 ağustosta buluşuyor.

High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)

Ölümcül virüsü gemi içerisinde taşıyan bilim insanından kurtulmaya çalışacak olan dizi karakterimiz Eva’nın 3.sezon macerları 7 Ağustosta yayında.

Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)

Dizinin bu sezonunda Betty Broderick’in kocasından ayrılma süreci ve işlenen cinayetten bahsedilecek.

Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)

Bulmacalarla dolu esrarengiz cinayetleri çözmeye çalışan Dedektiflerin hikayesinin anlatıldığı dizi 15 ağustosta gösterime girecek olan 2. sezonda, savcı ve polisler arasındaki güç çatışmaları arasında üzerine düşen görevleri yerine getirmeye çalışacaklar.

İlgini Çekebilir:  IMDB Puanı 8 Üstü Olan Eski Türk Dizileri

Hoops (21 Ağustos)

21 Ağustosta ilk sezon ile izleyici karşısına çıkacak olan animasyon dizisinin konusu;bir lisenin basketbol koçunun üst lige çıkma çabalarını izleyeceğiz.

Lucifer: 5. Sezon (21 Ağustos)

Netflix yapımları içinde yeni sezonu merakla beklenen dizinin 5. sezonu 21 ağustosta yayına girecek.Dizi 6. sezon ile final yapacağıda duyrulmuştu.

High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)
1940’larda İspanya’dan Brezilya’ya seyahat eden lüks bir gemide bir dizi gizemli ölüm gerçekleştikten sonra, iki kız kardeş rahatsız edici bazı aile sırlarını keşfeder.3.sezon yeni konularıyla 7 ağustosta.

Netflix Orijinal Filmleri

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı (5 Ağustos)

Bu filmde, düğün hazırlığında olan Kimmy’nin hikayesine eşlik edip, Rahip’in şeytani planını alt edebilmesi için Kimmy’ye yardım edeceğiz.

Project (14 Ağustos)

Eski bir asker, bir genç ve bir polis, kullanıcılara geçici süper güçler veren tehlikeli yeni bir hapın arkasındaki kaynağı araştırırken New Orleans’ta çarpışır.

Anelka: Misunderstood (5 Ağustos)

Ülkemizde Fenerbahçe takımda bir dönem futbol oynamış Anelka’nın belgeseli.Ünlü Fransız futbolcu Nicolas Anelka’nın tartışmalı mirası, bu belgeselde derinlemesine inceleniyor.

 

Bir Önceki önerilen yazımız,Google Chrome Tarayıcı “Okuma Modu” Nasıl Etkinleştirilir? Okuma Modunun ne olduğu ve nasıl aktif edildiği ile ilgili bilgiler içermektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 ay önce

    harika içerikler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir