1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Instagram Reels Videoları Nasıl İndirilir?

Instagram Reels Videoları Nasıl İndirilir?


Instagram Reels Videoları Nasıl Kaydedilir?

Instagram yeni özelliklerinden birisi olan Reels Videoları özelliğini yakın bir zamanda sunmuş ve kullanıcılar tarafından çok beğenilmiştir.Instagram’ın yeni özelliği olan Reels Videoları Nedir? başlıklı konumuzu sitemizde yayınlamıştık.Bağlantıyı tıklayıp Instagram Reels videoları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Gelelim asıl konumuz Reels videoların yada ınstagramda ki paylaşılan diğer videoların nasıl indirileceğine.Beğendiğiniz bir videoyu ücretsiz olarak telefonunuza yada tapletinize indirebilirsiniz.

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

Telefonunuza Google Play storede ücretsiz olarak sunulan “Video Downloader for Instagram – Video İndirici” uygulamasını kurmalısınız.Uygulamayı aşağıdaki linkten akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Video Downloader for Instagram – Video İndirici Yükle

  • Telefonunuza uygulamayı kurduktan sonra Instagram hesabınızla giriş yapmalısınız.Size tavsiyen ikinci bir Instagram fake açın onunla giriş yapın.Kendi resmi Instagram hesabınızı kullanmayın.
  • Instagram’ın keşfet özelliği ile 15 saniyelik Instagram Reels videoları yada yada 1 Dk. başka Instagram videosu veya IGTV’den de bir video olabilir.Kısaca Instagramdan hangi video indirmek istiyorsanız bulup videoyu açınız.
İlgini Çekebilir:  iOS 14 Tanıtıldı.iOS 14 Özellikleri ve Gelen Yenilikler!

Video’nun sağ üst köşesinde yer alan alt alt olan (üç nokta) işaretine tıklayın.

Açılan menüğden “Şurada Paylaş” seçeneğini tıklayın.Paylaşım seçenekleri ekranı açılacaktır.Az önce kurmuş olduğunuz “Instagram için video” uygulamasıda çıkıcaktır onu tıklayın.

Birkaç saniye içinde video telefonunuza/Tablettinize inecektir.İndrilen Videonuzu,Uygulamanın otomatik olarak açtığı,InstaSave/InstaDowloand klasörün içinde veya telefonunuzn “videolar” uygulaması altında bulabilirsiniz.

Video Downloader for Instagram uygulaması ile Instagram üzerinden video indirme işleminin nasıl yapıldığını anlatan videolu anlatımınada göz atabilirsiniz.

Instagram Videoları Nasıl İndirilir Videolu anlatım:

Program Kategorisinde yer alan; Winrar Programı ile Dosya Şifreleme konusuna göz atıp,bilgisayarınızdaki önemli dosyalarınızı şifreleme nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap