1. Ana Sayfa
  2. Genel Kültür
  3. Amazon Prime Türkiye Açıldı! Amazon Prime Ücreti Nedir?

Amazon Prime Türkiye Açıldı! Amazon Prime Ücreti Nedir?


Amazon Prime resmi olarak Türkiye’de kullanıma sunuldu.Üyelerine 1 aylık ücretsiz deneme fırsatı sunan Amazon Prime,sonrasında 7.90 TL Türkiye fiyatı ile abonelik sunuyor.Üyelerine,bedava ve hızlı kargo,Prime Video ile film ve dizi izleme ve Prime Gaming aboneliklerinin yanısıra Prime Day indirimleri de bulunuyor.

Amazon Prime nedir?

Amazon’un abonelik sistemi olan Amazon Prime üyelerine hızlı kargo, film, dizi gibi video içerikler, oyunlar gibi alanlarda özel fırsatlar sunan ücretli bir üyelik sistemidir.

Amazon Prime Üyeliği Nasıl Yapılır?

Amazon Prime Üyelik Adresi; https://www.amazon.com.tr/prime .30 gün ücretsiz deneme imkanı sunan Amazon Prime için ödemeyi tamamlamak için talimatları izleyebilirsiniz.

Amazon Prime Abonelere neler sunuyor?

Hızlı ve ücretsiz teslimat

Şu an için,İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de 50 TL ve üzeri alışverişlerde aynı gün teslimat hizmeti sunuyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Manisa, Bolu ,Eskişehir,Balıkesir,Bilecik,Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon illerinde harcama limiti olmaksızın ertesi gün teslimat hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

İlgini Çekebilir:  HES kodu Nedir? HES Kodu Nasıl Alınır?

Popüler filmler, ödüllü diziler


The Marvelous Mrs Maisel, Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens ve Modern Love gibi ödüllü Amazon Originals dizilerini sadece Prime Video’da Türkçe altyazılı izle.Ödüllü Amazon Originals yapımları da dahil popüler filmleri ve TV dizilerini akıllı,telefonunuzda,tabletinizde,televizyonunuzda izleyebilirsiniz.

Prime Video sitesi; https://www.primevideo.com/

Fırsatlara erken erişim

Sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları‘na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığına sahip olursunuz. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala. Ayrıca, sadece Prime üyelerine özel indirimlerden ve fırsat günlerinden yararlan.

Bedava oyunlar ve oyun kanalı üyeliği


Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakala. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip ol.

Prime Gaming Sitesi; https://gaming.amazon.com/

Amazon Prime Türkiye Aylık Ücreti Ne Kadar?

Ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde, Amazon Prime ayda sadece ₺7,90. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Çok uygun bir fiyat ile Türkiye piyasasına giren Amazon Prime hizmeti,oyunlar,dizi ve filmler,alışverilş fırsatları ve teslimat hizmetleri gibi sunmuş olduğu bir çok avantajıyla Türkiye’de popüler olan NEtflix’e en büyük rakip olucak gibi.

Yorum Yap

Yorum Yap